Pre pacientov a ich príbuzných ponúka nemocnica ubytovanie v novozriadenej ubytovni

Pacienti, ktorí prichádzajú na jednodňový zákrok zo vzdialenejších miest, môžu voUbytovna290 FNsP F.D. Roosevelta využiť novú službu - ubytovanie. Ranný príjem do nemocnice tak stihnú bez včasného vstávania a cestovania. Novinka  je určená aj pre tých,  ktorí chcú byť svojím príbuzným  počas ich  hospitalizácie nablízku ako sprevádzajúce osoby. 
Na 2. poschodí v lôžkovej časti zriadili izby, kde môžu pacienti a návštevníci prenocovať. Izby sú štandardne vybavené, v niektorých je sprcha. Sociálne zariadenie a spoločná sprcha je na chodbe. Ubytovanie je bez dozoru zdravotníckych pracovníkov, a bez stravy.

Ubytovna2 290Pacient si môže ubytovanie zarezervovať v Prijímacej kancelárii vopred, telefonicky na tel. čísle: 048/441 3196,
emailom:  , prípadne osobne. Prijímacia kancelária sídli na – 1. poschodí v Lôžkovej časti, kde záujemcom o ubytovanie vydajú kľúče a poskytnú  potrebné pokyny a informácie. 
Ubytovanie v nemocnici mimo hospitalizácie nie je hradené z verejného zdravotného poistenia. Pacienti si za službu platia.

 Ceny nájdete v platnom cenníku  služieb - TU


Nemocnica ponúka pacientom a návštevníkom počas pobytu, či hospitalizácie za poplatok parkovanie priamo v jej areáli.  Záujem o túto službu sa rovnako nahlasuje v prijímacej kancelárii.